REFERENCE SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

DAVID ŠVACHA

Petr D., 43 let, obchodní manažer

Spolupráci s fitness trenérem Davidem Švachou můžu ohodnotit na výbornou, asi rok zpátky jsem zkoušel cvičit sám, ale vydržel jsem to dva měsíce, potom jsem to kvůli nulovým výsledkům vzdal. Při trénování s Davidem jsem měl výsledky po měsíci jak váhové tak svalové. Za měsíc jsem dokázal zhubnout 4 kila. Vypracoval mi cvičební plán na míru a k tomu jídelníček. Na každém tréninku se mi plně věnoval a upozorňoval mě na chyby při cvičení. A hlavně mě dokázal motivovat. Jednoduše mě cvičení začalo bavit! Kdo chce dobře vypadat a být v kondici tak mohu fitness trenéra Davida jen doporučit.

Výsledky po prvním měsíci tréninku:

  • Úbytek hmotnosti… 4kg
  • Úbytek tuku v % … 1,8
  • Přírůstek svalové hmoty v % … 1%

Honza Č., 23 let, technik logistiky

Cvičím s krátkými přestávkami 3 roky a připadá mi, že bez nějakého většího zlepšení. Během mého cvičení jsem moc necítil zatížení cvičených partií a ani po tréninku jsem necítil žádnou větší únavu. Dříve jsem cvičil podle různě sestavených plánů, které nebyly moc zajímavé. Využil jsem tedy služeb Davida Švachy. Podle Davidova plánu, který mi sestavil podle mých požadavků, cvičím už asi 2 měsíce a z toho měsíc a půl sám. Nejprve jsem absolvoval celý plán spolu s ním dvakrát a během těchto tréninků mi vysvětlil a ukázal správné provedení cviků a během cvičení mě upozorňoval na chyby, kterých se vyvarovat jako třeba správné držení těla. Když jsem si předtím myslel, že některé cviky provádím dobře, byl jsem na omylu. Již při prvním tréninku jsem cítil, jak mě pálí právě cvičený sval. Dříve jsem zvedal větší váhy na úkor špatného provedení a teď po Davidově pomoci zvedám sice váhy menší, ale více opakování a s pocitem, že opravdu cítím právě danou cvičenou partii. Musím říct, že mě cvičení začalo bavit ještě více než předtím a na každý trénink se těším, i když vím, že mě třeba zrovna čeká nějaká moje slabina. Baví mě to i díky Davidovi, který mi dal nový směr a který mě umí i správně vyhecovat a nabudit. S jeho službami jsem velmi spokojený a můžu jen doporučit.

Lumír M., 34 let, voják z povolání

Ahoj, v roce 2012 někdy koncem listopadu jsem si uvědomil, že můj životní styl není k mému prospěchu a tak jsem se zamyslel nad tím, co se sebou mám dělat. Ze všeho nejvíc mě skličovala moje stále se zvyšující nadváha, která dosahovala 114,5 kilo, což už bylo skoro neúnosné. Vždy když jsem se snažil začít dělat něco sám, tak jsem se shledával jen s posměšky kolegů, což mě vždy odradilo od dalšího snažení. Pak jsem se rozhodl k tomu, že oslovím toho nejlepšího u nás, zda by mi alespoň neporadil a vůbec jsem nečekal, že by byl ochoten se mnou ztrácet čas. Jediné, co jsem slyšel na začátku bylo „bude to bolet a musíš to chtít“ a tak jsme začali. Dny se měnily v týdny pak v měsíce a přesně po roce společného cvičení pod dozorem Davida jsem byl na váze 94 kilo. Lépe se mi chodí, cítím se lépe, nejsem tolik unavený a mé výkony se stále zlepšují. Díky Davidovu přístupu, který je přátelský, ale někdy i přísný, vás samotné to dožene k tomu, makat víc a hlavně tím správným směrem. Největší plus vidím v tom, že celý systém cvičení je komplexní a nespecializuje se jen na určité partie. Dále pak osobní poradenství co se týče stravy (jídelníčku) a doplňků stravy je taky na absolutní špičce. Chci tímto vyjádřit i svůj dík a těším se na další společné sportovní zážitky.

Výsledky po ročním tréninku:

  • Úbytek hmotnosti… 20,5 kg